XHUIA-FM Ibero 90.9.1 (90.9 MHz FM, Ciudad de México) Universidad Iberoamericana
XHUIA-FM Ibero 90.9.1 (90.9 MHz FM, Ciudad de México) Universidad Iberoamericana Hakkında
- Ülke
- Meksika, Mexico City
- Dil
- spanish
- Tür
- cdmxciudad de méxicoKampüsHaberSohbetuniversity radio
- Yayın
- MP3 · 128 kbps
- Resmi site
- ibero909.fm/playlist-9091
XHUIA-FM Ibero 90.9.1 (90.9 MHz FM, Ciudad de México) Universidad Iberoamericana, Meksika (Mexico City) merkezli bir radyo istasyonudur ve ağırlıklı olarak cdmx, ciudad de méxico, kampüs yayını yapar. Yayın doğrudan istasyonun kendi sunucusundan tarayıcına aktarılır; radyovu yayını barındırmaz, yalnızca dizinler. Yayın adresi haftalık kontrolde doğrulanır.
Meksika Benzer Radyolar
Tümü →ROCK EN ESPAÑOL: Rock de México, España y Argentina
Ciudad de México · 80s90s Dance by Mix (iHeart Radio) - Online - ACIR Online / iHeart Radio - Ciudad de México
Ciudad de México · acirMIX: 80's, 90's y Más
Ciudad de México · 106.5 fmAmor Ciudad de México - 95.3 FM - XHSH-FM - Grupo ACIR - Ciudad de México
Ciudad de México · 95.388.9 Noticias - 88.9 FM - XHM-FM - Grupo ACIR - Ciudad de México
Ciudad de México · 88.9Radio Felicidad - 1180 AM - XEFR-AM - Grupo ACIR - Ciudad de México
Ciudad de México · 1180 amALFA 91.3 (Ciudad de México) - 91.3 FM - XHFAJ-FM - Grupo Radio Centro - Ciudad de México
Ciudad de México · 91.3AMOR: Sólo Música Romántica
Ciudad de México · 95.3 fmUNIVERSAL 88.1 (CDMX) - 88.1 FM - XHRED-FM - Grupo Radio Centro - Ciudad de México
Ciudad de México · 88.1 fmEL FONÓGRAFO - 690 AM - XEN-AM - Grupo Radio Centro - Ciudad de México
Ciudad de México · 690 amLa Mejor Ciudad de México - 97.7 FM - XERC-FM - MVS Radio - Ciudad de México
Ciudad de México · 97.7Meksika radyolarını canlı dinle
Meksika listesinde 1.182 radyo var; XHUIA-FM Ibero 90.9.1 (90.9 MHz FM, Ciudad de México) Universidad Iberoamericana bunlardan biri. Ülke sayfasında istasyonlar dinlenme sayısına göre sıralı, isim ve türle daraltılabilir. Yayın alt barda başlar, gezinirken kesilmez, telefonda kilit ekranı kontrolleri çalışır.
Yayın açılmıyorsa istasyon o an yayın vermiyor olabilir; çalar yedek adrese geçer ve yeniden dener. Tüm ülkeler için Dünya Radyoları, Türkiye'deki istasyonlar için kategoriler.